Hajduk je od početka preuzeo kontrolu i svoju dobru igru su okrunili golom Livaje u 42. minute. U nastavku se Osijek probudio, ali nije uspio iskoristiti svoje prilike i Karoglanova momčad je upisala tri boda za prvo mjesto u SuperSport HNL-u

OSIJEK: Malenica - Manev, Duarte, Bralić - Gržan, Nejašmić, Brlek, Drambajev - Bukvić, Jugović - Mierez

HAJDUK: Lučić - Sigur, Uremović, Šarlija, Diallo - Sigur, Pukštas - Sahiti, Krovinović, Dajaku - Livaja

3.kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Hajduk 0:1 (Sudar Lučića i Bralića, 48') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
3.kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Hajduk 0:1 (Livaja, 42') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
3.kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Hajduk 0:0 (Prilika Livaje, 8') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Kakva šansa za Osijek! Lovrić je potegnuo iz velike udaljenosti i prečka je spasila Hajduk

• 90'

90'

Kalik je ušao umjesto Sigura

• 90'

90'

Igrat će se još minimalno 6 minuta sudačke nadoknade

• 87'

87'

Zekić radi još jednu zamjenu, Matković je ušao umjesto Jugovića

• 86'

86'

Dobra akcija Osijeka! Mierez je ostavio loptu Jugoviću, koji je iz dobre pozicije u šesnaestercu pucao direktno u Lučića

• 85'

85'

Šasna za Osijek! Jugović je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla malo pored gola

• 83'

83'

Ovo je mogao biti drugi gol za Hajduk! Nakon kornera, Pukštas se najbolje snašao u gužvi u petercu i glavom je pogodio vratnicu!