Rijeka je dominirala od početka utakmice i preko dva senzacionalna gola Pjace (48', 55') su preuzeli vodstvo. Osijek je smanjio prednost pogotkom Pušića u 85. minuti za konačnih 2:1

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Galešić, Mitrović, Goda - Pjaca, Selahi - Pašalić, Fruk, Janković - Ivanović

OSIJEK: Malenica - Gržan, Manev, Duarte, Guedes - Brlek, Nejašmić - Bukvić, Pušić, Lovrić - Mierez

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
8. SuperSport HNL-a, Rijeka - Osijek 2:0 (Pjaca, 55') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade
  • 85'

85'

GOOOOOL!! Osijek je smanjio prednost Rijeke! Pušić je ispratio ubačaj na drugoj stativi i zabio je za 2:1
  • 75'

75'

Nova velika prilika za Rijeku! Ivanović je naletio na odbijenu loptu i opet je promašio je zicer
  • 67'

67'

Ovo je mogao biti gol! Ivanović je izašao sam pred golmana, ali nije bio precizan i pucao je pored gola
  • 62'

62'

Uz ovacije na klupu odlazi Marko Pjaca, zamijenit će ga Banda
  • 55'

55'

GOOOOOL!! Rijeka je povećala vodstvo na Rujevici! Pjaca se sjurio prema šesneaestercu napravio slalom kroz obranu i pospremio je loptu u mrežu za 2:0
  • 47'

47'

GOOOOOOL!! Rijeka je povela protiv Osijek! Pjaca je pucao s 20-tak metara i zabio je senzacionalan gol za 1:0