Bez pobjednika u Italiji! Atalanta je čak bila opasnija momčad i u 51. minuti je imala priliku povesti iz penala, ali Raya je fenomenalnim obrana spasio Arsenal i rezultat je ostao 0:0

ATALANTA: Carnesecchi - Djimsiti, Hien, Kolašinac - Zappacosta, De Roon, Ederson, Ruggeri - De Ketelaere, Retegui, Lookman

ARSENAL: Raya - White, Saliba, Gabriel, Timber - Rice, Partey, Havertz - Saka, Gabriel Jesus, Martinelli

• Crvena Zvezda - Benfica 1:2 (Akturkoglu, 9', Kokcu, 29', Milson, 86')
  • Feyenord - Bayer Leverkusen 0:4 (Wirtz, 5', 36', Grimaldo, 30', Wellenreuther ag, 45')
  • Atl. Madrid - RB Leipzig 2:1 (Šeško, 4', Griezmann 28', Gimenez 90')
  • Brest - Sturm Graz 2:1 (Magnetti, 23', Fernandes ag, 45', Sima 56')
  • Monaco - Barcelona 2:1 (Garcia crveni karton 11', Akliouche, 16', Yamal, 28', Ilenikhena 71')
  • +8
Atalanta - Arsenal (19.9.2024.) Izvor: EPA / Autor: MICHELE MARAVIGLIA
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 84'

84'

Bliži se kraj utakmice i još uvijek smo bez golova! Atalanta kruži oko šesnaesterca i traži rupu u obrani Arsenala

• 75'

75'

Nakon dugo vremena prilika za Arsenal! Martinelli je ispratio dodavanje u šesnaesterac i iz dobre situacije je pucao preko gola

• 74'

74'

Opet Cuardado je pucao s distance i lopta je otišla pored gola!

• 72'

72'

Arteta radi nove zamjene, Sterling i Calafiori su ušli umjesto Sake i Timbera

• 70'

70'

Promjena kod Atalante, Zaniolo i Bellanova su ušli umjesto Reteguia i Zappacoste

• 67'

67'

Opet prijeti Atalanta! Cuadrado je potegnuo iskosa s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala preko gola