MAXtv PRVA LIGA

Dinamo krasnim golovima poništio gaf Zelenike!

08.12.2013 u 15:00

Nogometaši Dinama pobijedili su Osijek u nedjeljnoj utakmici 19. kola MAXtv Prve lige rezultatom 4:1

Sastav Dinama: Zelenika - Pinto, Addy, Šimunić, Čalušić - Ademi, Brozović -Halilović, Pamić, Fernandes - Beqiraj

Sastav Osijeka: Mikulić - Šorša, Bralić, Novaković, Pavić - Kurtović - Ugarković, J. Mišić, Grgić - Dugandžić, J. Barišić

MAXtv Prva liga, 19. kolo:

Dinamo – Osijek 4:1 (Fernandes 9, 90 Brozović 33, Beqiraj 55 / Dugandžić 17)

Tijek utakmice:

Kraj - Dinamu zaslužena pobjeda i povećanje prednosti na vrhu MAXtv Prve lige

90' - goool za Dinamo! Pamić je nabacio nakon kornera, Fernandes potpuno sam zabija četvrti gol domaćih
89' - Pamić prijeti iz daljine, lopta od bloka odlazi u korner
80' - Soudani je ušao u igru i zaprijetio glavom, ali Mikulić brani
73' - pogreška u obrani Dinama, Barišić je krenuo prema golu Zelenike, pucao u suprotni kut, no Dinamom golman mu je obranio
69' - Fernandes je zaprijetio iskosa, ali njegov udarac Mikulić je uhvatio u ruke
61' - odlična obrana Zelenike udarca Ugarkovića!

55' - gool za Dinamo! Beqiraj se snašao, uzeo loptu ispred dva braniča i asistenciju Čalušića pretvorio u pogodak
46' - odmah velika prilika za 'modre', Pinto je ubacio za Fernandesa, ovaj pucao glavom, Mikulić izvadio loptu ispod grede
Poluvrijeme - dominantni Dinamo zasluženo vodi, iako je primio nespretan gol...Osijek se ipak neće još predati
45' - Pamić prijeti iz daljine, Mikulić s lakoćom brani
38' - izlazi ozlijeđeni Addy, ulazi Sare

33' - goool za Dinamo! Brozović je pogodio nakon odličnog duplog pasa s Beqirajom...poslao je loptu prizemno u kut, Mikulić je bio nemoćan!
20' - Beqiraj! Čisti zicer nakon povratne lopte Pamića, ali njegov udarac s pet metara odlazi iznad gola!

17' - goool za Osijek! Velika pogreška Zelenike koji je ispustio loptu, a Dugandžić je to iskoristio i poslao loptu u mrežu!
13' - odlična kontra Osijeka, Dugandžić je na kraju proigrao Grgića, no njegov udarac u suprotni kut prošao je pokraj gola
9' - goool za Dinamo! Junior Fernandes je strijelac! Zabio je nakon kornera odbijenu loptu iz duela Beqiraja i Mikulića

5' - opasan udarac Pamića s ruba 16-erca, malo pokraj gola!
2' - rana prilika za domaće...pucao je Ademi vrhom kopačke, ali lopta je prošla malo pokraj vratnice
1' - dvoboj je počeo, Dinamo je odmah 'sakrio loptu' gostima

Nakon dva obračuna s Hajdukom, Dinamo se vraća u kolotečinu MAXtv Prve lige. Ove nedjelje igra protiv jedne od najslabijih momčadi, pretposljednjeg Osijeka. Novom pobjedom 'modri' bi otišli na četiri boda prednosti ispred konkurencije, no gosti su prije dva tjedna na Poljudu pokazali da mogu pomrsiti račune favoritima i to će pokušati ponoviti i na Maksimiru.

Dvoboj možete pratiti na Arenisport3 s početkom u 15 sati.