MAXtv PRVA LIGA - 4. KOLO

Dinamo se u Osijeku vratio pobjedama

09.08.2014 u 22:57

U drugoj utakmici subotnjeg rasporeda 4. kola MAXtv Prve lige Dinamo je kao gost pobijedio Osijek sa 2:1

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
----------------------------------------------------------------------

90'+4 KRAJ UTAKMICE
87' - pokušavaju igrači Osijeka doći do izjednačenja, no Dinamova obrana uspješno zaustavlja domaće pokušaje.
79' - GGGOOOLLL - penal za Osijek, nakon igranja rukom nekog od Dinamovaca, a precizan je Josip Barišić
75' - Pjaca izlazi, Ćorić ulazi
72' - GGGOOLLL - Duje Čop precizan je s bijele točke i Dinamo vodi 2:0
71' - penal za Dinamo, nakon Bralićevog igranja rukom u svom 16-ercu
67' - Osijek prijeti preko bokova; ali Mešanović nije dobar u skoku nakon ubačaja Barišića
62' - Andrijašević ulazi, a izlazi Goncalo
60' - odlična prilika za Osijek, nakon ubačaja s lijeve strane, Jonić puca glavom ali Eduardo je bio na lopti
59' - poigravanje Eduarda iskoristili su napadači Osijeka, koji su mu uspjeli uzeti loptu, ali u nastavku akcije nisu je i konkretizirali
57' - izašao je Machado, a ušao Wilson
56' - kratki prekid zbog ubačenih baklji od strane Dinamovih navijača
54' - Baraban je izašao, Glavaš ušao
53' - krivo izvedeni aut Osijeka Dinamo je skoro kaznio, no na ubačaj Machada bolje su reagirali igrači Osijeka
50' - Dinamo mudro čuva prednost, prepustivši Osijeku sredinu terena ali i čekajući kakav kiks domaće obrane
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - KRAJ PRVOG POLUVREMENA
42' - Osijek sve više pritišće, pucao je Mešanović ali Eduardo dobro brani
39' - Barišić je taj slobodnjak iskoristio za udarac no pogodio je živi zid
38' - Ibanez je prekršajem zaustavio Matasa; pa Osijek ima za dobar ubačaj
36' - opet je Matas ubacio s desne strane, ali Dinamovi su stoperi uspjeli izbaciti loptu iz svog 16-erca
34' - nakon kornera za osijek s desne strane, Bralić je zahvatio loptu, ali se ona odbila i otišla preko gola
30' - Brozović je pokušao udarcem iz daljine, ali njegov je udarac otišao pokraj vratnice
21' - Baraban si je gurnuo loptu u for, ali je Eduardo istrčao i prije igrača Osijeka uhvatio loptu
19' - Osijek se otovorio, tako da Dinamo čeka grešku domaće obrane; Antolić je ubacio s desne strane, a sada Čop puca ali preko gola
15' - GGGOOOLLL - u brzoj kontri i nakon ubačaja Machada s desne strane, Čop je klizećim startom zabio za vodstvo Dinama 0:1

13' - odlična akcija Osijeka, koju je Mišić nakon dodavanja Matasa propustio realizirati, njegov je udarac otišao malo pokraj gola
10' - nema ni akcija, ni prigoda; tek puno trke
6' - nakon uvodnih dodavanja po sredini terena, prvu je loptu prema suparničkim vratima uputio Barišić, no Eduardo je hvata bez problema
1' - počela je utakmica; Osijek igra u bijelim a Dinamo u žutim dresovima