pogledajte gol

Elfsborg udvostručio vodstvo i izbacio Rijeku u Konferencijsku ligu

15.08.2024 u 20:54

Rijeka se suočila s Elfsborgom u uzvratnoj utakmici 3. pretkola Konferencijske lige 15. kolovoza 2024. godine, nakon što su u prvom susretu u Rijeci odigrali neriješeno, 1:1, što je ostavilo sve otvoreno za prolazak dalje.

Prvi susret između Rijeke i Elfsborga, odigran 8. kolovoza 2024. u Rijeci, završio je rezultatom 1-1. Elfsborg je poveo u 24. minuti golom Jamala Abdullaija, a Rijeka je izjednačila u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena zahvaljujući pogotku Nikole Galešića.

U uzvratnoj utakmici između Elfsborga i Rijeke, Michael Baidoo je iskoristio veliku pogrešku obrane Rijeke i postigao prvi gol u 68. minuti, dovodeći Elfsborg u vodstvo. Kasnije, u 83. minuti, Ahmed Qasem je dodao drugi pogodak, čime je Elfsborg povećao svoju prednost i poslao Rijeku u Konferencijsku ligu.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport