šteta!

Sunovrat Rijeke u Švedskoj; pogledajte grešku obrane za vodstvo Elfsborga!

15.08.2024 u 20:42

Rijeka se suočila s Elfsborgom u uzvratnom susretu 3. pretkola Konferencijske lige 15. kolovoza 2024. godine, u kojem su tražili prolazak dalje nakon remija 1:1 u prvoj utakmici.

Prvi susret između Rijeke i Elfsborga, koji je odigran 8. kolovoza 2024. u Rijeci, završio je rezultatom 1-1. Rijeka je u tom meču zaostajala nakon što je Elfsborg poveo golom Jamala Abdullaija u 24. minuti. Međutim, Rijeka je uspjela izjednačiti u drugom poluvremenu zahvaljujući golu Nikole Galešića u sudačkoj nadognati prvog poluvremenai. Nakon izjednačenja, utakmica je bila vrlo izjednačena, s prilikama na obje strane, ali se rezultat više nije mijenjao.

U uzvratnoj utakmici između Elfsborga i Rijeke, Michael Baidoo je postigao gol u 68. minuti, iskoristivši veliku pogrešku u obrani Rijeke. Ovaj pogodak doveo je Elfsborg u vodstvo u ključnom trenutku utakmice, čime je domaćin stekao prednost u borbi za prolazak u sljedeću fazu Konferencijske lige.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport