melnjak junak poljuda

[FOTO/VIDEO] Bili su mu ovo premijerni golovi za Hajduk, ali očito mu 2. ožujka jako leži; ovo je treći put da zabija dva gola u istoj utakmici

02.03.2022 u 19:26

Nogometaši Hajduka pobijedili su Goricu 2:1 u polufinalu SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, a definitivni junak Dambrauskasove momčadi je (bivši) hrvatski reprezentativac, 29-godišnji Dario Melnjak

Iako je Marko Livaja i u ovoj utakmici pokazao svu svoju raskoš nogometnog znanja, zabio je i gol, koji mu je opravdano poništen, pa je par minuta poslije i pogodio vratnicu, ali i upisao asistenciju strijelcu drugog gola za Bile, junak pobjede Hajduka nad Goricom ipak je Dario Melnjak.

Lijevi bočni igrač Bilih dva je puta zabio. Prvo u 39. minuti, a potom i u 64. minuti, na već spomenutu Livajinu asistenciju.

Bili su to Melnjaku premijerni golovi za Hajduk, ali što je zanimljivo, nije mu ovo prvi put da je u jednoj utakmici zabio dva gola

U dresu Domžala dva je puta tresao mrežu Ankarana, dok je u dresu Rizespora dva puta matirao Fenerbahče. I to baš 2. ožujka 2019. godine odnosno na isti dan kao sada protiv Gorice.

• +25
SuperSport Hrvatski kup, polufinale: Hajduk-Gorica, 2.3.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Milan Sabic/PIXSELL
Izvor: tportal.hr / Autor: HNTV