Hajduk je odlično krenuo od prve minute i svoju dobru igru su okrunili golovima Uremovića (19') i Livaje (11m, 30'). U nastavku Gattusova momčad je mogla zabiti još koji pogodak, ali nisu uspjeli realizirati svoje šanse i utakmica je završila 2:0

HAJDUK: Lučić - Moufi, Šarlija, Uremović, Diallo - Capan, Krovinović - Sahiti, Pukštas, Kalik - Livaja

HB TORSHAVN: Gestsson - Voss, Chukwudi, Davidsen, Dam - Guttesen, Mouritsen, Samuelsen - Sorensen, Skytte - Dahl

Hajduk - HB Torshavn 2:0 (Livaja 11m, 30) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Hajduk - HB Torshavn 1:0 (Uremović, 19') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Predstavljanje Ivana Rakitića na Poljudu Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +29
Hajduk - HB Torshavn (25.7.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Vojko Basic
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Gattuso radi nove promjene, Anutnović i Prpić su ušli umjesto Šarlije i Livaje

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 81'

81'

Ulazi novo pojačanje Hajduka Abdoulie Sanyang, na klupu će Rokas Pukštas

• 74'

74'

Prijete gosti! Skytte je dočekao loptu i opalio je s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan

• 72'

72'

Hajduk se ne zadovoljava s ovim rezultatom i traže treći gol

• 67'

67'

Dvostruka promjena kod Hajduka, Durdov i Perišić su ušli umjesto Sahitija i Kalika

• 60'

60'

Nova velika šansa za Hajduk! Uremović se najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu i pucao je po golu, ali obrana je očistila opasnost s gol linije

• 56'

56'

Capan je sjajnim ubačajem iz kornera na drugoj stativi našao Kalika koji je glavom pogodio samo vanjski dio mreže