POGLEDAJTE GOLOVE

Golijada u Zaprešiću; Nestorovski se od Intera oprostio na briljantan način

13.05.2016 u 19:01

U prvoj utakmici 36. kola MAXtv Prve lige, u Zaprešiću je Inter svladao Osijek 4-2, a junak domaće momčadi bio je Ilija Nestorovski

Prvi strijelac hrvatskog prvenstva Nestorovski od sljedeće sezone mreže će tresti na Apeninskom poluotoku u dresu Palerma, a od žutog dresa se oprostio na najbolji mogući način – hattrickom te je tako bio najzaslužniji za slavlje Zaprešićana.

Makedonac je prvi pogodak zabio u 40. minuti nakon što je realizirao kazneni udarac kojeg je izborio Bočkaj, a na početku drugog dijela, u 51. minuti, špicom je odveo Inter na 2-0.

Osijek se nije predavao te je odmah minutu poslije smanjio preko Peroševića, a u 81. ubojit je bio i mladi Žaper za 2-2.

No veselje pripadnika Kohorte na tribinama stadiona u Zaprešiću nije dugo trajalo. Nakon jednog povlačenja u šesnaestercu gostiju, sudac Bebek je dosudio novi penal za Inter, a Nestorovski po običaju bio uspješniji od vratara Mikulića za svoj 25. gol u natjecanju.

Konačnih 4-2 u petoj minuti sudačke nadoknade postavio je Bočkaj, a spomenimo kako je u 89. minuti igru napustio glavni djelitelj pravde Bebek, jer se ozlijedio, pa je u preostalom vremenu uskočio četvrti sudac.

Inter Zaprešić - Osijek 4:2