MAXtv PRVA LIGA

Hajduk izjednačio protiv Osijeka u 94. minuti!

16.03.2014 u 21:04

U posljednjoj utakmici 26. kola MAXtv Prve lige nogometaši Osijeka odigrali su na domaćem terenu 1:1 protiv Hajduka. Gosti su se spasili u sudačkoj nadoknadi

Sastav Osijeka: Mikulić -  Pavić, Bralić, Novaković,  Matas - Kurtović, Škorić, Mišić, Vitajić, Šorša - Dugandžić

Sastav Hajduka: Tomić - Jozinović, Milić, Milović, Vršajević - Bradarić, Anđeković, Sušić - Kouassi, Andrijašević, Maglica

MAXtv Prva liga, 26. kolo:

Osijek – Hajduk 1:1 (Pavić 58 / Pavić 90+4)

Tijek utakmice:

Kraj - podjela bodova na kraju u Gradskom vrtu, Hajduk se u zadnji čas spasio od poraza
90'+4 - goool za Hajduk! Milić je zabio glavom nakon kornera i spasio goste od poraza!
90' - čak šest minuta sudačke nadoknade
77' - Kurtović prijeti iz daljine nakon obećavajuće akcije domaćih, ali lopta odlazi iznad gola
70' - opasan udarac Pavića, lopta je prohujala malo iznad Hajdukovog gola
67' - Bencun je pucao, traži igranje rukom, ali sudac odmahuje rukom
58' - goool za Osijek! Antonio Pavić je zabio! Matas je ubacio s desne strane, Pavić natrčao na drugoj stativi i pogodio
55' - greda za Hajduk! Bencun nije uspio pospremiti povratnu loptu, a onda Sušić u nastavku akcije pogađa okvir vrata!
53' - velika prilika za Hajduk! Andrijašević se sjurio lijevom stranom, snažno pucao, ali lopta odlazi pokraj gola
51' - dobra kontra Osijeka, ali Šorša i Mišić nisu uspjeli uputiti pravi udarac
48' - Sušić i Andrijašević pokušavaju okomito kroz obranu domaćih, koja ih zaustavlja na 20-ak metara

Poluvrijeme - nema golova, Hajduk dominira, no vidjet ćemo tko će biti bolji u nastavku
44' - pucao je neugodno Andrijašević, ali malo preko gola
40' - opasan ubačaj Andrijaševića iskosa, Mikulić izbija loptu
36' - Milić puca glavom iz blizine, Mikulić opet fantastično brani!
22' - velika prilika za Hajduk! Kuoassi je probio desnu stranu, ubacio za Bradarića, a on u savršenoj poziciji promašuje loptu!
17' - prijeti Milić iz slobodnjaka, Mikulić brani nogom!
5' - tek nekoliko opasnih ubacivanja s obje strane, još smo bez konkretnih prilika
1' - dvoboj je počeo, obje momčadi jure pobjedu

Nakon izgubljenih bodova protiv Istre, Hajduka čeka još jedno tradicionalno teško gostovanje, na kojem su u prvom dijelu sezone već jednom poraženi. Osijek je jedna od ekipa s dna ljestvice MAXtv Prve lige, ali zna zaigrati dobra pa nas zasigurno čeka zanimljiva utakmica u Gradskom vrtu...