MAXTV PRVA LIGA

Hajduk na koljenima; Interov trijumf na Poljudu

09.05.2016 u 09:12

U posljednjoj utakmici 35. kola MAXtv Prve lige na Poljudu je zaprešićki Inter šokirao Hajduk 2-0

Bila je to utakmica za prestiž, bez velikog rezultatskog značaja, a gostujući nogometaši izgledali su motiviranije te su zasluženo stigli do tri boda.

Hajduk je imao terensku inicijativu, ali 'žuti' su bez većih problema sve moguće opasnosti otklanjali i strpljivo čekali.

U 30. minuti Mazalović je srušio Vojkovića, sudac pokazao na bijelu točku, a najbolji strijelac prvenstva Nestorovski sigurno svladao Kalinića za 0-1.

Samo par minuta kasnije, domaćin je ostao s desetoricom, preagresivni Šimić je dobio drugi žuti karton.

U nastavku je Hajduk krenuo po izjednačenja, ali protiv organiziranog gosta, s igračem manje, to nije išlo.

Nakon par Hajdukovih promašaja, Inter je pogodio vratnicu iz slobodnjaka (Čeliković 83.), a zatim je Nestorovski u 88., u jednoj kontri, riješio pitanje pobjednika i postavio konačnih 0-2.

Istra 1961 - Split 0:0
Hajduk - Inter Zaprešić 0:2