Danas u 16.30 Hajduk je dočekao Inter. U utakmici smo vidjeli dva autogola, prednost Hajduka koju mu je osigurao Caktaš i Conevov gol koji je mogao zakomplicirati završnicu utakmice...

Hajduk: Posavec - Fomitschow, Svatok, Ismajli, Tudor - Hamza, Nejašmić, Jurić - Caktaš, Jradi - Tahiraj

Inter Zaprešić: Kelava - Tatomirović, Buljat, Šimunec, Valentić - Conev, Muhar, Postonjski, Haramustek - Brezovec, Serderov

• +3
HT Prva liga, 32. kolo: Hajduk - Inter Izvor: Pixsell / Autor: Miranda Cikotic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOL! Inter je smanjio. Lijepa akcija nakon koje je Conev ostao sam i dao nadu Interu na samom kraju utakmice

• 90’

Igrat će se barem tri minute nadoknade

• 89’

Conev je primio loptu, okretom se oslobodio pratnje i pucao s ruba kaznenog prostora. Udarac je bio slab i Posavec mirno hvata loptu

• 88’

Promjena u Hajduku. Ulazi Beširović, izlazi Caktaš

• 86’

Trese se Hajdukova mreža, ali nema gola. Brezovec je ubacio iz slobodnog udarca, Buljat sjajno skrenuo loptu u gol, no pri tome je bio u zaleđu

• 85’

Slobodan udarac za Inter na više od trideset metara

• 81’

Promjene u obje momčadi. U Hajduku Špikić ulazi umjesto Jradija, u Interu Čulina umjesto Postonjskog

• 78’

Tudor je izbacio Jurića na desnoj strani terena. On je ubacio u sredinu, gdje je obrana intera izbila loptu. Ona je došla do Nejašmića, koji je pucao s udaljenosti. Pored gola

• 71’

GOOOL! Opet Caktaš. Nakon zamjene Jradi je izveo izboreni korner, lopta je došla do druge stative gdje ju je u gol pospremio Caktaš