IVAN ĆUBELIĆ

Hajdukov tić zabio prvijenac pa rekao istinu o Kranjčevićevoj i Livaji

08.05.2023 u 08:33

Svoj prvijenac u službenim utakmicama za Hajduk postigao je 19-godišnji Ivan Ćubelić u uvjerljivoj pobjedi protiv Lokomotive u Kranjčevićevoj (3:0)

Njegov pogodak u 90. minuti susreta zapečatio je pobjedu Bijelih od 3:0. Ovo su dojmovi mladog veznjaka nakon utakmice.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

'Utakmica je bila dobra. Imali smo dominaciju. Zasluženo smo pobijedili. Osjećaj je fantastičan nakon pogotka. Htio bih se zahvaliti Livaji, mogao je šutirati. Vidio me, asistirao, nije mi bilo teško zabiti. Podrška navijača je bila fantastična. Ovdje se uvijek osjećamo kao na domaćem terenu.', rekao je mladi 19-godišnji hajdukovac koji je u igru ušao u 87. minuti i samo tri minute nakon toga zabio gol.

• +19
Lokomotiva - Hajduk, SuperSport HNL, 7.5.2023. Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic

Hajduk je cijelu utakmicu bio bolji, a to je naplatio golovima u drugom poluvremenu. Prije Čubelića golove su postigli Yassine Benrahou u 53. i Marko Livaja u 82. minuti. Oba su sastava ostala na svojim pozicijama na ljestvici, Hajduk je drugi, a Lokomotiva na osmom mjestu.