Hrvatska od 18 sati igra protiv Armenije, a tijek susreta uživo možete pratiti na tportalu

HRVATSKA - ARMENIJA

HRVATSKA: Livaković - Vrsaljko, Ćaleta-Car, Vida, Barišić - Modrić, Brozović - Brekalo, Vlašić, Perišić - Kramarić

ARMENIJA: Jurčenko - Teterian, Voskanjan, Calisir, Hovhannisian - Babajan, A. Grigorian, Spertsian, Bajramian - Barsegian, Adamian

• +31
Hrvatska - Armenija, pripremna utakmica za Euro 2021. Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL
  • 90'

90'

Završio je susret u Velikoj Gorici.
  • 85'

85'

Tukao je sada Kramarić, ali ni treći puta nije uspio zabiti.
  • 79'

79'

Izašao je Grygoryan, a ušao Muradyan.
  • 79'

79'

Ponovno prijeti Armenija. Hrvatska ne izgleda toliko moćno.
  • 72'

72'

GOOOOLL!!! Armenija je izjednačila! Naturalizirani Kolumbijac Angulo zabija golčinu za 1:1.
  • 62'

62'

Napravljene su i neke zamjene. Kod Hrvatske je izašao Perišić, a ušao Badelj, dok su kod Armenije izašli Bayramyan i Terteryan, a ušli Shagoyan i Ararat.
  • 60'

60'

Hrvatska je u drugom dijelu malo živnula. Nižu se šanse, ali nema novog pogotka.
  • 53'

53'

Žuti karton dobio je Ante Rebić.
  • 46'

46'

Na poluvremenu su napravljene i zamjene. Kod Hrvatske su izašli Vrsaljko, Vlašić, Vida i Modrić, a ušli su Juranović, Petković, Škorić i Rebić. Kod Armenije su izašli Babayan, Spertsyan, Adamyan, a ušli su Melkonyan, Angulo i Bichakhchyan. Igra se drugi dio.