Istra je fenomenalno otvorila susret i preko Lawala u 4. minuti su došli do vodstva. Perišić je u 42. minuti zabio svoj prvijenac za konačnih 1:1

ISTRA 1961: Majkić - Majstorović, Marešić, Iovu - Koski, Ćalušić, Blagojević, Devetak - Ekong, Filet, Lawal

HAJDUK: Buljan - Moufi, Uremović, Šarlija, Diallo - Pukštas, Sigur, Krovinović - Brekalo, Trajkovski, Perišić

34. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Hajduk 1:1 (Perišić, 42') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
34. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Hajduk (Rasprava i crveni karton Tramezzanija) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
34. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Hajduk 1:0 (Poništen gol Lawala, 12') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
34. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Hajduk 1:0 (Lawal, 4') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +26
Istra 1961 - Hajduk, SuperSport HNL (12.5.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Luka Batelic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Velika šansa za Istru! Lisica je uposlio Vuka, koji je iz odlične pozicije u šesnaestercu pucao pored gola

• 90’

Igrat će se još najmanje 7 minuta sudačke nadoknade

• 77’

Uremović je zabio gol, ali je poništen zbog igranja rukomm

• 68’

Utakmica se nakratko prekinula zbog bakljade

• 65’

Brekalo je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored stative

• 62’

Odjidja-Ofoe je ušao umjesto Perišića

• 57’

Prijeti Hajduk! Nakon dobre akcije Trajkovski je potegnuo s ruba šesnaesterca, ali obrana je u zadnji tren blokirala udarac