gospodska izjava

Sergej Jakirović se nakon nove pobjede Dinama poklonio Šibenčanima

17.08.2024 u 08:08

U prvoj utakmici 3. kola HNL-a Dinamo je lakoćom u Maksimiru svladao Šibenik sa 3:0. Strijelci su bili Stefan Ristovski (6), Dario Špikić (19) i Sandro Kulenović (56). Nakon utakmice trener Dinama je bio vrlo smiren

'Od prve minute smo stavili utakmicu pod kontrolu. Imali smo nekoliko grešaka u obrani, nismo prepoznali situacije, Šibenik je mogao i povesti iz te dvije prilik', pohvalio je protivnika Jakirović u izjavi za MAXSport i nasrvio:

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

'Ristovki je vrlo brzo zabio prekrasan eurogol. Plan je bio da ne trpamo previše sredinu jer tu je Šibenik najgušći. Imali su dobru ideju da preko Božića i Carlosa ugroze naš gol brzim izlascima. Uspjeli smo sve to riješiti, uspjeli smo napraviti i zamjene koje smo planirali da poštedimo, da odmora, a opet budu i ritmu i imaju minuta. Sve u svemu zaslužena pobjeda', zaključio je trener Dinama, momčadi koja brani naslov prvaka i koja nakon tri kola ima maksimalan broj bovoda (9) uz gol razliku 10:1.