DINAMO - HAJDUK 0:1

Jeličić poslao apel šefu sudaca: Ne dajte više Pajaču da sudi!

13.09.2024 u 22:22

Hajduk je u 6. kolu SuperSport HNL-a ostvario veliku pobjedu i u Maksimiru s 1:0 slavio protiv Dinama.

'Rekao sam na poluvremenu da će Hajduk dobiti. Gledajući prvih 45 minuta Hajduk je bio stabilan, u obrani usko stajao, u napadu je dobro otvarao sa četvoricom. Dinamo prvi dio nije uopće pritisnuo, nije ni došao u šansu. Hajduk je iznenadio sve stabilnošću. Apsolutno zaslužena pobjeda', rekao je bivši hrvatski reprezentativac Joško Jeličić u emisiji na MAXSportu.

'Limitirati ovakav Dinamo da ostane bez udarca u gol... Imao je Dinamo dvije prilike Roga, ali osim toga?!', dodao je Jeličić koji je razočaran suđenjem Igora Pajača.

'Apel šefu sudaca. Nemojte više postavljati Pajača da sudi. On nema ni osobnost, ni talent. Ovaj sudac nije dorastao derbiju.'

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport