TEŠKI TRENUCI

Kramarić i dalje na 'crnoj listi' svojeg trenera!

13.09.2015 u 19:20

Nogometaši Leicester Cityja ostvarili su veliki preokret protiv Aston Ville u 5. kolu Premiershipa, ali Andrej Kramarić ponovo nije dobio niti minute na terenu...

Hrvatski napadač proživljava teške trenutke u Premiershipu. Niti kod novog trenera Claudija Ranierija nije se uspio nametnuti, a Talijan ga igornira do te mjere da ove sezone u prvenstvu još nije uspio odigrati niti minute.

Isto se ponovilo i ove nedjelje protiv Aston Ville, a s obzirom na razvoj događaja na terenu, Kramarićeva situacija mogla bi ostati ista i u budućnosti. Naime, Leicester je gubio 0:2 do 72. minute, no među tri zamjene koje je ubacio Ranieir bio je i Nathan Dyer. Upravo je on bio apsolutni junak, jer je zabio u 89. minuti treći pobjednički pogodak, nakon što su De Laet i Vardy uspjeli izjednačiti rezultat.

Leicester je i dalje iznimno visoko, na drugom mjestu ljestvice te Ranieriju nitko nema pravo prigovarati na odluke oko izbora igrača, čak ni Andrej Kramarić.

Premiership, 5. kolo:

Leicester C. – Aston Villa 3:2 (De Laet 72, Vardy 82, Dyer 89 / Graelish 39, Gil 64)