KLOPP GA ISTAKNUO

Lovren 'spasio Liverpool' pa se posvetio kćerkici

12.05.2016 u 10:00

Liverpool je sinoć spasio bod protiv Chelsea u 93. minuti i tako se oprostio od svog Anfielda za ovu sezonu

Liverpool je izišao u najjačem sastavu, no nakon deset minuta početne dominacije Chelsea je preuzeo konce i poveo trenutkom genijalnosti Edena Hazarda. Rasparao je crvenu obranu po šavovima i klinički pogodio pored nemoćnog Lovrena.

Hrvat je ponovno odradio svih 90 minuta i nakon dvoboja (u kojem je Benteke iskoristio poklon vratara Begovića i zabio za konačnih 1:1) trener redsa Klopp između ostalog je rekao:

'Bili smo kao boksač koji se previše umara jer stalno promašuje udarce. Nakon vodstva Chelsea je mogao zatvoriti utakmicu, ali Toure i Lovren su nam 'spasili živote'. Od nekoliko lijepih prilika zabili smo jednu i imamo puno novih informacija nakon ovakvog dvoboja,' rekao je Klopp kojega još čeka zadnje ligaško kolo kod WBA i - finale u Baselu do kojega odbrojavaju sve instance kluba.

Nakon dvoboja, posljednjeg na Anfieldu ove sezone, igrači su na travnjak doveli i djecu, te se pozdravili s domaćim navijačima do iduće sezone. One s gostovanja još će vidjeti i ove.