ŠARIĆ PODBACIO

Luda utakmica; Atlanta protiv New Yorka slavila nakon četiri produžetka!

30.01.2017 u 10:55

Hrvatski košarkaš Dario Šarić postigao je svega šest koševa te imao tri skoka i jednu asistenciju za 16 minuta provedenih na parketu u porazu njegove Philadelphije 108:121 na gostovanju kod Chicaga. No, najzanimljivija utakmica svakako je bila ona između Atlante i New Yorka koja je završila nakon četiri produžetka...

Najdramatičniju utakmicu večeri u NBA ligi odigrali su Atlanta i New York, a domaćoj su momčadi trebala čak četiri produžetka kako bi došla do 28. pobjede u sezoni. Nakon 48 minuta rezultat je bio 104:104, a nakon prvog produžetka 113:113, nakon drugog 123:123, nakon trećeg 130:130, da bi na kraju Atlanta slavila sa 142:139.

Treba reći kako su Knicksi igrali bez ozlijeđenog Derricka Rosea tako da je Carmelo Anthony odigrao najbolju utakimicu sezone ubacivši 45 koševa.

Orlando je u Torontu stigao do iznenađujuće pobjede 114:113 u koju je hrvatski košarkaš Damjan Rudež ugradio jednu tricu te po jedan skok i asistenciju za sedam minuta u igri.

Iako su igrali bez bolesnog kapetana Stephena Curryja, košarkaši Golden Statea uspjeli su pobijediti na gostovanju u Portlandu 113-111, uz 33 koša Kevina Duranta i 27 Klaya Thompsona.