Ludi preokret Juvea, Arsenal ispustio 3:0, Real bolji od Redsa

04.11.2014 u 20:30

• +4

Liga prvaka, 4. kolo - skupine A, B, C i D

Izvor: Reuters / Autor: Phil Noble

U utorak su od 20.45 na rasporedu utakmice četvrtog kola Lige prvaka u skupinama A, B, C i D. Najzanimljivije trenutke saznajte u tekstualnom prijenosu tportala gdje možete vidjeti i golove sa svih dvoboja

SKUPINA A

Malmö – Atletico 0:2
78' - 0:2 - GOOOL - Raul Garcia za povećanje prednosti
69' - Mandžukić je zamijenjen
30' - 0:1 - GOOOL - Juanfran je asistent, a Koke je doveo Španjolce u vodstvo
- Mandžukić predvodi napad španjolskog prvaka

Juventus – Olympiacos 3:2
90+5' - Vidal nije zabio s 11 metara
66' - 3:2 - GOOOL - ludilo u Torinu, kakav preokret, zabio je Pogba
65' - 2:2 - GOOOL - autogol Roberta
61' - 1:2 - GOOOL - N'Dinga, sprema li se to veliko iznenađenje u Torinu
24' - 1:1 - GOOOL - Botia je brzo uzvratio
21' - 1:0 - GOOOL - Pirlo si je čestitao 100. nastup u Ligi prvaka golčinom iz slobodnjaka, Roberto nije imao šanse

SKUPINA B

Real Madrid – Liverpool 1:0
27' - 1:0 - GOOOL - bilo je pitanje vremena kada će Real zabiti, strijelac je Benzema na asistenciju Marcela
7' - prema uvodnim minutama lako je zaključiti kako obranu Liverpoola čeka tešku noć
- Modrić je za domaćina na terenu od prve minute, a Lovrena nema ni među rezervama

Basel – Ludogorec 4:0
65' - 4:0 - GOOOL - raspoloženi domaćin trpa, sada je bio precizan Suchy
59' - 3:0 - GOOOL - Gashi
41' - 2:0 - GOOOL - nova asistencija Freija, sada je strijelac Gonzalez
34' - 1:0 - GOOOL - veselje za domaće navijače, Embolo je zatresao mrežu nakon što ga je pronašao F. Frei

SKUPINA C

Benfica – Monaco 1:0
82' - 1:0 - GOOOL - Talisca je pogodio
- Subašić je između vratnica na golu Monaca

Zenit – Bayer 1:2
- Utakmica u Rusiji odigrana je ranije. Gosti su slavili golovima Son Heung-Mina (68,73), dok je pogodak za domaćina postigao Rondon (89). Tin Jedvaj je odigrao solidnih 65 minuta za Bayer nakon čega ga je zamijenio Sebastian Boenisch, dok je Dario Krešić ostao na klupi njemačkog sastava.
OVDJE MOŽETE POGLEDATI GOLOVE S UTAKMICE IZ ST. PETERSBURGA

SKUPINA D

Arsenal – Anderlecht 3:3
90' - 3:3 - GOOOL - Mitrović je zabio, Belgijanci su stigli do boda
73' - 3:2 - GOOOL - Vanden Borre iz penala, sprema se drama u Londonu
61' - 3:1 - GOOOL - Vanden Borre je smanjio
58' - 3:0 - GOOOL - Oxlade-Chamberlain je potvrdio kako bodovi ostaju u Londonu
29' - 2:0 - GOOOL - sve izgleda riješeno na Emiratesu, pogodio je Alexis Sanchez
25' - 1:0 - GOOOL - penal za domaćina nakon prekršaja na Welbencku, Arteta je siguran izvođač

Borussia D. – Galatasaray 4:1
85' - 4:1 - GOOOL - nesretni Semih Kaya zatresao je vlastitu mrežu
74' - 3:1 - GOOOL - opet se lakše diše u Dortmundu nakon gola Immmobilea
70' - 2:1 - GOOOL - Sneijder je pronašao Hakana Baltu, otvorila se nada za goste
56' - 2:0 - GOOOL - Papastathopoulos je zabio, zasluge idu i dodavaču Kehlu
39' - 1:0 - GOOOL - u čvrstoj utakmici Reus je slomio Galatsaray poslije dodavanja Piszczek