LIGA NACIJA

Makedonci nastavili redati pobjede, zabio i bivši hajdukovac

10.10.2024 u 20:27

Nogometaši Sjeverne Makedonije pobijedili su u gostima Latviju 3:0 u susretu trećeg kola skupine 4 Lige C u Ligi nacija.

Time je Sjeverna Makedonija potvrdila prvo mjesto na ljestvici i nakon tri odigrane utakmice ima dvije pobjede i remi. Latvija je treća i ima jednu pobjedu i dva poraza.

U Rigi je Sjeverna Makedonija povela u 35. minuti kada je suparničku mrežu pogodio Jani Atanasov, bivši igrač Hajduka. Gosti su definitivno slomili Latviju u nastavku kada su postigli nova dva pogotka. Strijelci su bili Kjamili u 70. i Elmas u trećoj minuti sudačke nadoknade.

U skupini 2 Lige D Moldavija je kao domaćin u Kišinjevu svladala Andoru 2:0. Domaćin je poveo u 31. minuti golom Ionite, dok je u 95. konačan rezultat postavio Cojocaru. Moldavija ima dvije pobjede iz dvije utakmice, a Andora oba poraza. Između njih na ljestvici je Malta s pobjedom i porazom.