Prvo poluvrijeme je bila tvrda utakmica i Dinamo nije uspio realizirati svoje šanse. U nastavku Modri su poveli preko Ljubičića u 61. minuti, ali Gorica se nije predala i u 86. minuti Mitrović je zabio za konačnih 1:1

GORICA: Banić; Tomečak, Steenvoorden, Bralić, Krizmanić; Suk, Mrzljak; Ndockyt, Pršir, Mitrović; Fućak

DINAMO: Livaković; Ristovski, Theophile, J. Šutalo, Ljubičić; Mišić; Špikić, Baturina, Bulat, Ivanušec; Drmić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +23
Gorica - Dinamo (27. kolo SuperSport HNL-a) Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još sedam minuta sudačke nadoknade
  • 86'

86'

GOOOOOL!! Gorica je izjednačila pred kraj utakmice! Mitrović je pucao s ruba šesnaesterca i zabio je spektakularan gol za 1:1
  • 75'

75'

Nova zamjena kod Modrih, Moharrami je zamijenio Ristovskog
  • 72'

72'

Izašao je Špikić, ušao Bočkaj
  • 71'

71'

Pršir je pucao iz slobodnog udarca, ali pogodio je živi zid
  • 61'

61'

Promjena kod Gorice, Ndockyt je izašao van umjesto Majstorovića
  • 61'

61'

GOOOOL!!! Dinamo je poveo protiv Gorice! Drmić je odigrao povratnu loptu do Ljubičića koji majstorski posprema loptu u mrežu za 1:0