Dinamo je od prve minute sjajno krenuo u susret i to su okrunili preko Kulenovića (37') i Pjace (46'). U drugom poluvremenu novo pojačanje Modrih Torrente je u 85. minuti zabio za konačnih 3:0

DINAMO: Nevistić - Ristovski, Bernauer, Theophile, Pierre-Gabriel - Sučić, Mišić - Hoxha, Petković, Pjaca - Kulenović

VARDAR: Gačevski - Miškvski, Brdarovski, Čosić, Djurić - Zakarić, Dongmo, Mičevski, Seukgyun - Dianessy, Omeragikj

• +31
Dinamo - Vardar (23.7.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Josip Regovic/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 85'

85'

GOOOOOL!! Novi pogodak za Dinamo! Torrente je dočekao ubačaj na drugoj stativi i zabio je svoj prvijenac za Modre!

• 78'

78'

Horvat je opalio s distance, ali nije bio precizan

• 74'

74'

Razigrani Mikić se opet sjurio po desnoj strani, ali obrana je očistila opasnost

• 70'

70'

Kratka pauza za osvježenje

• 65'

65'

Smirio se malo ritam igre, Modri dominiraju posjedom i vrebaju novu priliku

• 60'

60'

Malo preko 2 tisuće navijača je došlo danas podržati Dinamo

• 58'

58'

Mikić je sada potegno s distance i lopta je prohujala preko grede!

• 50'

50'

Ogiwara je napravio slalom kroz obranu gostiju i dobro je pucao, ali lopta je otišla malo pored gola

• 46'

46'

Jakirović je skroz promijenio sastav za drugo poluvrijeme! Kačavenda će izaći pred publiku a i Mmae i Torrente prvi su put u akciji za Dinamo