2. BUNDESLIGA

Ovo je moguće samo u Cvajti; dogodila su se dva bizarna penala

06.10.2024 u 18:58

U utakmici Magdeburga i Greuther Furtha, koja je završila 2:2, dosuđena su dva čudna kaznena udarca

U utakmici kola 2. Bundeslige između Magdeburga i Greuther Furtha dosuđena su su dva poprilično čudna penala.

U 15. minuti Gideon Jung, igrač Greuthera, uzeo je loptu u ruke prije nego što je htio izvesti gol-aut kao branič, ali je sudac Bastian Dankert dosudio penal jer je prosudio da je tada lopta bila u igri.

Mohammed El Hankouri pucao je s 11 metara, ali njegov udarac odbranio Nahuel Noll, ali je izvođač bio prvi na odbijancu i zabio za 1:0.

Sljedeći jedanaesterac dosuđen je u 42. minute kada se Daniel Heber revanširao svom kolegi na suprotnoj strani i uzeo loptu u ruke misleći da je igra prekinuta. Da, zbilja.

Sudac Dankert dosudio je penal za gostujući sastav kojeg je zabio Julian Green, a na kraju je utakmica završila s 2:2.