BUNDESLigA

Jakić i Labrović slavili; Augsburg iznenadio Borussiju (M) i preskočio je na tablici

04.10.2024 u 22:38

Vrata Augsburga branio je Nediljko Labrović i imao četiri obrane, a Kristijan Jakić je odigrao cijelu utakmicu na poziciji središnjeg veznog igrača. Augsburg je slavio s 2:1

U prvoj utakmici 6. kola njemačke Bundeslige Augsburg je pred svojim navijačima svladao Borussiju Mönchengladbach s 2-1.

Keven Schlotterbeck je u 39. minuti pogodio za vodstvo Augsburga, a Alexis Claude-Maurice je u 65. minuti udvostručio prednost domaće momčadi. Tim Kleindienst je u 72. minuti postavio konačnih 2-1 i uspio samo ublažiti poraz Borussije.

Augsburg je drugom pobjedom došao do sedam bodova i skočio je na 11. mjesto, točno ispred momčadi iz Mönchengladbacha koja ima bod manje. Vodeći Bayern ima 13 bodova iz pet nastupa, jedan više od drugoplasiranog Eintrachta koji će u nedjelju ugostiti Bavarce u Frankfurtu u derbiju 6. kola.