NIJE POMOGLO DALLASU

Petar Musa ne misli stati; može li ga ovakav učinak vratiti u Dalićevu momčad?

11.07.2024 u 08:07

U četvrtfinalnom ogledu US Open kupa nogometaši Sporting Kansas Cityja su na domaćem terenu svladali Dallas s 2:1 nakon produžetaka, a novi je pogodak za Dallas postigao hrvatski napadač Petar Musa.

Sporting Kansas City je poveo u 77. minuti kada je Agada pogodio Dallasovu mrežu.

Deset minuta kasnije na scenu je stupio Petar Musa koji je izjednačio na 1:1 i time svom sastavu omogućio produžetke. Bio je to već sedmi pogodak Muse u posljednjih šest nastupa.

Novi njegov gol nije na kraju okrunjen prolazom Dallasa u polufinale jer je Sporting Kansas City do pogotka vrijednog prolaska došao u 111. minuti. Strijelac za konačnih 2:1 bio je Rosero.

U polufinalnim susretima US Open kupa će igrati Sporting Kansas City - Indy Eleven i Seattle - Los Angeles.