Švicarska je šokirala domaćina Eura golom Ndoyea u 28. minuti. Njemačka se nije predala i preko Füllkruga u 92. minuti su se spasili poraza i utakmica je završila je 1:1

NJEMAČKA: Neuer - Kimmich, Tah, Rudiger, Mittelstadt - Andrich, Kroos - Musiala, Gundogan, Wirtz - Havertz

ŠVICARSKA: Sommer - Schar, Akanji, Rodriguez - Widmer, Xhaka, Freuler, Aebischer - Ndoye, Rieder - Embolo

• +63
Švicarska - Njemačka, Euro (23.6.2024.) Izvor: EPA / Autor: Georgi Licovski

ŠKOTSKA: Gunn - Hendry, Hanley, McKenna - Ralston, McGegor, Gilmour, Robertson - McTominay, McGinn - Adams

MAĐARSKA: Gulacsi - Botka, Orban, Dardai - Bolla, Styles, Schafer, Kerkez - Sallai, Szoboszlai - Varga

• 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

GOOOOOOL!! Njemačka je izjednačila! Fullkrug je ispratio ubačaj i majstorski je glavom zabio za 1:1!
  • 88'

88'

Prijeti Švicarska! Xhaka je opalio s distance, ali Neuer je siguran
  • 84'

84'

Nakon sjajne akcije Vargas je zabio drugi gol za Švicarsku, ali pogodak je poništen zbog zaleđa