borba za europsku ligu

Pogledajte gol Nike Galešića koji je Rijeku vratio u život protiv opasnih Šveđana

08.08.2024 u 21:06

Rijeka na Rujevici igra prvu utakmicu 3. pretkola Europske lige protiv švedsko doprvaka Elfsborga. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:1

Gosti su šokirali Rujevicu u 24. minuti. Rijeka je dominirala, a Elfsborg je nakon prvog i jedinog kornera u prvom poluvremenu poveo 1:0.

Zabio je Abdullai. Napadač švedske momčadi je nakon kornera natrčao na loptu i zabio iza nemoćnog Zlomislića.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Rijeka je nastavila pritiskati, a nagrada je stigla u samoj završnici poluvremena. Iz slobodnjaka je pucao Pašalić, švedski golman je odbio loptu, koja u nastavku akcije dolazi Jankovića. Ovaj s lijeve strane ubacuje u sam peterac Elfsborga gdje se Niko Galešić majstorski snašao te iz blizine zabio za 1:1.