LIGA NACIJA

Pogledajte golove kojima je Portugal pomogao Hrvatskoj; Ronaldo opet zabio

13.10.2024 u 08:05

Portugal je s 3:1 pobijedio Poljsku u gostima u 3. kolu Lige nacija i tako ostao maksimalan nakon tri utakmice.

Portugal ima devet bodova, Hrvatska šest, Poljska tri, a Škotska je bez bodova. Pobjeda Portugala je odlična vijest za izbornika Zlatka Dalića je Hrvatskoj sad odgovara i remi u utorak na gostovanju u Varšavi u borbi za jedno od prva dva mjesta.

Naime, Poljska bi u tom slučaju u zadnja dva kola morala osvojiti čak četiri boda više od Hrvatske budući da bi Dalićeva momčad imala bolji međusobni omjer.

Golove su za Portugalce zabili Bernardo Silva u 26., Cristiano Ronaldo u 37. te Jan Bednarek (autogol) u 88. minuti. Za domaćina je pogodak nade postigao Piotr Zielinski u 78. minuti. Golove pogledajte ovdje.