Turska je odmah u 2. minuti preko Demirala šokirala Austriju, nisu stali na tome i Demiral je u 59. minuti zabio svoj drugi pogodak za 2:0. Gregoritsch je u 66. minuti vratio nadu, ali Rangnickova momčad nije uspjela izjednačiti i Turska je osigurala četvrtfinale Europskog prvenstva

AUSTRIJA: Pentz - Posch, Danso, Leinhart, Mwene - Seiwald, Sabitzer - Laimer, Baumgartner, Schmid - Arnautović

TURSKA: Gunok - Muldur, Bardakci, Demiral, Kadioglu - Yuksek, Ayhan - Yilmaz, Kokcu, Yildiz - Guler

• +28
Austrija - Turska, Euro (2.7.2024.) Izvor: EPA / Autor: Christopher Neundorf
Cup tree provided by Sofascore
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Je li ovo moguće?! Baumgartner je nakon kornera pucao po golu, ali Gunok je sjajnom obranom spasio Tursku

• 90’

Prijeti Turska! Yilmaz je u kontri naparavio slalom kroz obranu i pucao je po golu, ali golman je siguran

• 90’

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 86’

Još jednom Baumgartner puca glavom, ali opet nije precizan!

• 85’

Nova opasna situacija pred golom Turske! Baumgartner je ispratio silovit ubačaj u šesnaesterac i pucao je glavom pored gola

• 81’

Austrija napada i traži gol za izjednačenje! Ubacili su par opasnih ubačaja u šesnaesterac, ali Turska se uspjela obraniti