• L.K.
  • Zadnja izmjena 25.05.2022 22:57
  • Objavljeno 25.05.2022 u 18:44
Velika pobjeda Rome u Tirani. Prvo poluvrijeme je bila tvrda utakmica do 32. minute kada je Zaniolo zabio za vodstvo svoje momčadi. Feyenoord je furiozno krenuo u nastavku i Rui Patricio je s par fantastičnih obrana ostavio Talijane u vodstvu. Pred kraj Mourinhova momčad je uspjela malo smiriti pritisak Feyenoorda i na kraju su došli do pobjede i velikog trofeja

ROMA: Rui Patricio, Karsdorp, Ibanez, Mancini, Smalling, Zalewski, Cristante, Mkhitaryan, Pellegrini, Zaniolo, Abraham

FEYENOORD: Bijlow, Geertruida, Senesi, Malacia, Sinisterra, Orkun Kokcu, Nelson, Aursnes, Trauner, Til, Desser

• +10
Roma - Feyenoord, finale Konferencijske lige, 2022. Izvor: EPA / Autor: PIETER STAM DE JONGE
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još pet minuta sudačke nadoknade
  • 85'

85'

Odlična prilika za Romu! Pellegrini se sjurio u šesnaesterac i solidno je pucao, ali golman Feyenoorda je dobro reagirao i obrainio je udarac
  • 84'

84'

Rui Patricio je dobio žuti karton zbog odugovlačenja
  • 82'

82'

Dessers je pucao iz solidne pozicije u šesnaestercu, ali obrana je blokirala udarac
  • 73'

73'

Veretout je pucao iz velike udaljenosti, ali Bijlow je obranio udarac
  • 70'

70'

Smirio se pritisak Feyenoorda, Roma je preuzela kontrolu u zadnjih desetak minuta