JEDAN, ALI VRIJEDAN

Real teškom mukom slavio, Modriću 90 minuta

26.08.2013 u 22:52

U posljednjoj utakmici drugog kola španjolskog prvenstva Real Madrid je slavio na gostovanju kod Granade 1:0

Jedini pogodak na utakmici postigao je Karim Benzema u destoj minuti. Cristiano Ronaldo je izbjegao pažnji obrane Granade, ali je loše primio loptu. Na sreću Portugalca, lopta se odbila točno na nogu francuskog napadača koji je iz blizine pogodio za 1:0.

Real nije uspio zabiti drugi gol i riješiti susret te je morao strahovati do samoga kraja, a domaćinu u 85. minuti nije dosuđen 11-erac kad je Casemiro sapleo Buonanottea.

Naš reprezentativac Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta u sredini terena, bio je vrlo dobar, a u 72. je nakon driblinga prošao dva Granadina igrača i pao preko trećeg u šesnaestercu. Sudac se nije oglasio.