Nogometaši Rijeke na Rujevici su u uzvratnoj utakmici 2. pretkola Europske lige slavili 1:0 protiv rumunjskog drugoligaša Corvinula. Gol za plasman u 3. pretkolo EL-a zabio je Petrović u 12. minuti

RIJEKA: Zlomislić - Smolčić, Galešić, Radeljić, Čabraja - Selahi - Pašalić, Petrović, Fruk, Janković - Ivanović

CORVINUL: Lefter - Neacsa, Lica, Manolache, Velisar - Roger, Hrezdac, Ubbink - Lupu, Bus, Pirvulescu

• +32
Rijeka - Corvinul, Europska liga, 1.8.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 104'

104'

KRAJ! Rijeka je pobijedila 1:0 golom Petrovića i ide u 3. pretkolo Europske lige. U četvrtak igra protiv Elfsborga!

• 99'

99'

Korner za Corvinul. U šesnaesterac Rijeke je stigao i rumunjski golman... Srećom, suđen je prekršaj u napadu i lopta je za Rijeku... Hajde sudac, sviraj više kraj...

• 97'

97'

U nastavku akcije Bogojević je promašio prazan gol, a čini se kako je i jedan od igrača Corvinula igrao rukom u svom šesnaestercu... VAR se i dalje ne oglašava, a glavni sudac kaže da se igra dalje

• 95'

95'

Prekršaj na Obregonu u šesnaestercu Corvinula! VAR nije reagirao, ali Obregon je ostao ležati na travnjaku nakon sudara s rumunjskim golmanom