samo ljubav!

Romantična izjava junaka Dinama je hit, evo što je rekao Stefan Ristovski

12.08.2024 u 09:57

Stefan Ristovski je bio strijelac pobjedničkog gola Dinama u Osijeku u debeloj sudačkoj nadoknadi. Makedonski bek je u 95. minuti zabio za pobjedu Dinama 2:1. Nakon utakmice otkrio je komu poklanja taj gol

Već smo pisali kako je nakon utakmice ljutito odgovorio na pitanje novinara MAXSporta koje je glasilo:

'Da se malo našalimo, nakon ovog gola Pierre-Gabriel ostaje na lijevom boku, desni je zacementiran?'

Odgovor je bio oštar:

'Pa što ja znam, to vi novine najbolje znate, znate i sve o mom statusu i transferu, bolje nego ja, mene se ništa ni ne pita', rekao je Ristovski koji se ovog ljeta povezivao s odlaskom u Crvenu zvezdu.

Ristovski izjava nakon Osijek - Dinamo 11.8.2024. Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport / Croatel

Bili su to njegovi prvi dojmovi izgovoreni za MAXSport, a malo kasnije je pred novinarima pokazao i romantičnu stranu.

Stefan Ristovski je otkrio komu poklanja gol koji je Dinamu donio tri boda, nakon što je u 10. minuti gubio 0:1.

'Danas je rođendan mojoj ženi, pa ovaj gol posvećujem njoj. Ne zabijam često, ali ne stavljam sebe u prvi plan. Uvijek sam tu za momčad. Drago mi je što mi se ovo dogodilo', rekao je ljubimac navijača Dinama.