serie a

'Rossoneri' slavili nakon mjesec dana, Ibrahimović zabio, Rebić dobio nekoliko sekundi na terenu

11.01.2020 u 17:20

U utakmici 19. kola talijanskog prvenstva Milan je napokon stigao do pobjede; na Sardiniji je 2:0 savladao Cagliari...

U prvom dijelu utakmice Milan je bio bolji od domaćina koji je također u rezultatskoj krizi, ali je nakon prvih 45 minuta ostalo 0:0.

Na samom početku drugog poluvremena Leao zabija za vodstvo 'rossonera' koji su nakon toga proigrali. Inicijativu su okrunili 20 minuta kasnije, svoj prvi gol od povratka u Milano u 64. minuti zabija Zlatan Ibrahimović.

Zabio je Ibra još jedan, ali mu je taj gol poništen zbog zaleđa te je do kraja ostalo 2:0 za Milan.

• +5
Serie A, Cagliari - Milan Izvor: EPA / Autor: FABIO MURRU

Za 'rossonere' je u 90. minuti utakmice u igru ušao Ante Rebić koji je tako 'ubrao' nekoliko sekundi na travnjaku, a za Cagliari - kojemu je ovo četvrti poraz u nizu - Marko Rog je igrao do 76. minute.