DALIĆ GA TAMAN POZVAO...

Sada je jasno u kakvom je stanju Mislav Oršić i hoće li se priključiti Vatrenima

29.09.2024 u 18:20

U utakmici sedmog kola turskog nogometnog prvenstva Trabzonspor je pobijedio Konyaspor 3:2, a u posljednjim trenucima dvoboja u igru je ušao hrvatski reprezentativac Mislav Oršić.

Edin Višća je doveo Trabzonspor u vodstvo, izjednačio je Adil Demirbag u 24. minuti, a u samoj završnici prvog dijela Simon Banza je realizirao kazneni udarac za 2:1 vodstvo domaćina.

Banza je u 54. minuti svojim drugim golom na utakmici povisio na 3:1, a konačnih 3:2 postavio je Hamidou Keyta u 90. minuti.

Mislav Oršić je u domaćim redovima zaigrao od 89. minute, dok Borna Barišić nije nastupio.

Inače, Oršića je na reprezentativni popis vrati izbornik Dalić, ali prošlog vikenda nije bio na raspolaganju treneru zbog bolesti. Ovim nastupom potvrđeno je kako se hrvatski reprezentativac posve oporavio.