EUROLIGA

Šou u Euroligi; pogledajte kako su razdvajali posvađane trenere Fenera i Olympiacosa

05.10.2024 u 09:43

Utakmica je i privremeno prekinuta u posljednjoj četvrtini, kada je gostujući igrač Shaquielle McKissic ušao u verbalni okršaj s jednim navijačem Fenera

Fenerbahçea je u Istanbulu pobijedio Olympiacos na otvaranju košarkaške Eurolige s 82:71, ali je utakmicu obilježilo nekoliko ozbiljnih incidenata.

Naime, utakmica je privremeno prekinuta u posljednjoj četvrtini, kada je gostujući igrač Shaquielle McKissic ušao u verbalni okršaj s jednim navijačem Fenera. Rasprava se dogodila uz rub terena, a u cijelu situaciju upleli su se i Olympiacosovi igrači koji su razdvajali navijača i svog suigrača. Navijač je nakon incidenta uklonjen sa svog mjesta.

Nije to bilo sve; nakon što je sudac svirao kraj susreta, domaći trener, inače slavni bivši košarkaš Litve, Šarunas Jasikevičius je tijekom rukovanja s Georgiosom Bartzokasom imao svašta za reći. Rasplamsao se verbalni okršaj dvaju trenera, a u cijelu situaciju su se uključili i igrači obe momčadi.

Obje situacije možete pogledati ovdje, na SportKlubu.