Hajduk je od prve minute preuzeo kontrolu nad utakmicom i svoju dobru igru su okrunili golom Livaje u 56. minuti za konačnih 1:0. Bitna pobjeda Bijelih i nastavak velike krize Osijeka

HAJDUK: Lučić - Hrgović, Elez, Prpić, Diallo - Rakitić, Krovinović - Durdov, Pukštas, Kalik - Livaja

OSIJEK: Malenica - Omerović, Hasić, Jelenić, Jurišić - Nejašmić, Oliviera - Matković, Mikolčić, Bukvić - Ademi

• +29
Hajduk - Osijek (31.8.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još šest minuta sudačke nadoknade

• 79'

79'

Nova prilika za Hajduk! Nakon greške Nejašmića, Trajkovski se sjurio u šesnaesterac i pucao je po golu, ali Malenica je još jednom siguran

• 76'

76'

Dvostruka promjena kod Hajduka, umjesto Kalika i Hrgovića ušli su Sigur i Dajaku

• 73'

73'

Opet prijeti Hajduk! Krovinović je potegnuo je s ruba šesnaesterca, ali obrana je to blokirala

• 69'

69'

Dvostruka izmjena kod Osijeka, izašli su Omerović i Dantas, a umjesto njih su ušli Soldo i Hernani

• 63'

63'

Nakon duge provjere VAR-a gol Hajduka je ipak poništen!

• 61'

61'

VAR provjerava gol Hajduka zbog mogućeg zaleđa!

• 60'

60'

GOOOOOL!! Hajduk je ekspresno povećao prednost! Pukštas se najbolje snašao u šesnaestercu nakon ubačaja i glavom je pogodio za 2:0!

• 56'

56'

GOOOOOOL!!! Hajduk je poveo protiv Osijeka! Nakon sjajne akcije Livaja je izašao sam pred golmana i majstorski je pogodio za 1:0!