Bayern je od samog početka preuzeo kontrolu i svoju dobru igru su okrunili golovima Kanea (11m, 19'), Guerreira (33') i Olisea (38'). Dinamo je na početku drugog poluvremena zabio dva brza gola preko Petkovića (49') i Ogiware (50'), ali domaćin je opet ubacio u brzinu više i preko Kanea (57', 11m, 73', 11m, 78'), Sanea (85') i Goretzke (92') su osigurali ogromnu 9:2 pobjedu

BAYERN: Neuer - Guerreiro, Upamecano, Kim, Davis - Kimmich, Pavlović - Gnabry, Musiala, Olise - Kane

DINAMO: Nevistić - Ristovski, Theophile-Catherine, Mmaee -Pierre-Gabriel, Rog, Mišić, Ogiwara - Pjaca, Baturina - Petković

• Juventus - PSV 3:1 (Yildiz, 21', McKennie, 27', Gonzalez, 52', Saibari, 93')
  • Young Boys - Aston Villa 0:3 (Tielemans, 27', Ramsey, 38', Onana, 86')
  • AC Milan - Liverpool 1:3 (Pulišić, 3', Konate, 23', van Dijk, 41', Szoboszlai, 67')
  • Real Madrid - Stuttgart 3:1 (Mbappe, 46', Undav, 68', Rudiger, 83', Endrick, 96')
  • Sporting - Lille 2:0 (Gyokeres, 38', Debast, 65')
  • +8
Bayern - Dinamo (17.9.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Nastavlja se golijada! Goretzka je pogodio za 9:2

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 85'

85'

GOOOL! Leroy Sane postiže osmi gol Bayerna za najteži Dinamov poraz u povijesti Lige prvaka

• 81'

81'

Goretzka je ušao umjesto Guerreira

• 78'

78'

Ušao je Arijan Ademi umjesto Martina Baturine

• 78'

78'

GOOOL!! Kane je još jednom siguran s bijele točke za 7:2

• 77'

77'

Novi penal za Bayern nakon prekršaja na Daviesu!

• 73'

73'

GOOOL!! Kane je opet siguran iz penala i Bayern vodi 6:2!

• 71'

71'

Nakon provjere VAR-a Bayern će pucati penal! Mišić je igrao rukom u skoku i sudac je pokazao na najstrožu kaznu