REAKCIJA JAKIROVIĆA

Trener Rijeke: Moramo biti zadovoljni, ali dogodilo se nešto što mi se nikako ne sviđa

27.07.2023 u 23:14

Nogometaši Rijeke uspješno su odradili ovoljetnu europsku premijeru, u gostima u Prištini svladali su kosovski Dukagjini 1:0 u prvom susretu drugog kola Konferencijske lige, a svoje mišljenje dao je trener gostiju Sergej Jakirović

Jedini pogodak u 90 minuta Rijeka je postigla nakon pola sata igre, a strijelac je bio Niko Janković.

'Mislim da smo više manje kontrolirali susret, da smo prvo poluvrijeme bili organizirani, stabilni i nismo im puno dopuštali. Imali smo i dva zicera preko Fruka i Obregona koja je bilo teže promašiti nego zabiti. Najopasniji su bili iz te tranzicije, no tu smo ih iskontrolirali i osjetili na terenu što je jako važno, po ovom teškom terenu', rekao je Jakirović te je dodao:

'Za drugo poluvrijeme smo se dogovorili da nas ne kontriraju, što je jako važno jer smo vodili. A onda, kada smo dobili igrača više, kao da smo smanjili obrtaje. To ne volim, to mi se ne sviđa, hoću da igramo ozbiljno, da zabijemo još koji gol. Ono čega se možemo pribojavati su prekidi, protivnik ih je jako dobro izvodio, nisu nam doduše šutirali na gol iz toga, ali su opasni.'