nikola šafarić

Trener Varaždina nakon poraza na Poljudu poručio: To je bio naš poklon Hajduku

18.08.2024 u 21:58

Nakon poraza na Poljudu od Hajduka rezultatom 1:2 u 3. kolu SuperSport HNL-a, trener Varaždina, Nikola Šafarić, osvrnuo se na utakmicu i izvedbu svoje momčadi

'Dobro smo ušli u utakmicu. Zabili taj rani pogodak koji nas je držao cijelo prvo poluvrijeme. Dobro smo izgledali. Ulazak u drugo poluvrijeme nije bio previše dobar. Pali smo pod atmosferu. Hajduk se dizao. Zabili su nam taj gol. To je poklon, baš naš poklon', rekao je Šafarić i nastavio:

'Jednostavno nismo ga smjeli primiti. Kasnije je bilo teško igrati. Premalo smo držali loptu. Kasnije s nekim izmjenama smo živnuli bilo dobri na lopti, ali...Ništa. Šteta! Čestitam svojim dečkima i Hajduku na pobjedi', rekao je u kamere MAXSporta trener Varaždina.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport