LEŽAO JE U BOLOVIMA

Novi udarac za Dalića, Majer nakon starta Knudsena napustio igru: Ne izgleda dobro

31.08.2024 u 18:02

Nove loše vijesti za Zlatka Dalića, Lovro Majer se ozlijedio u utakmici Bundeslige u kojoj je njegov Wolfsburg gostovao u Kielu

Nakon što je imao izvanredan nastup i postigao dva gola u prvom kolu protiv Bayerna, Majer nije imao sreće u drugom kolu.

Pred kraj prvog poluvremena utakmice između Wolfsburga i Holstein Kiela, morao je napustiti igru zbog ozljede. U 44. minuti, nakon prekršaja koji je nad njim napravio Magnus Knudsen, ostao je ležati na terenu, očito u bolovima.

Službeni X profil Wolfsburga objavio je da ozljeda 'ne izgleda dobro' i poželio mu brz oporavak.

Ova ozljeda dodatno otežava situaciju za izbornika Dalića uoči nadolazećih utakmica Lige nacija, s obzirom na to da su ranije zbog ozljeda već otpali Josip Stanišić, Josip Juranović i Martin Erlić, dok je Duje Ćaleta-Car također nedavno napustio teren zbog povrede.

Wolfsburg je u utakmici s Kielom slavio 0:2 golovima Maximiliana Arnolda i Sebastiaana Bornauwa.