Varaždin je odlično krenuo u prvo poluvrijeme i svoju dobru igru su okrunili preko Drožđeka (17') i Šege (30'). Janković je u 45. minuti vratio Rijeku u utakmicu, ali Drožđek je svojim drugim pogotkom u 60. minuti riješio pitanje pobjednika

VARAŽDIN: Zelenika - Škaričić, Nekić, Ba - Vukčević, Postonjski, Lusavec, Boršić - Mitrovski, Šego, Drožđek

RIJEKA: Labrović - Veiga, Dilaver, Galešić, Čabraja - Selahi - Bogojević, Petrović, Janković - Marić, Obregon

34. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Rijeka 3:1 (Poništen gol Ivanovića, 89') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
34. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Rijeka 3:1 (Droždek, 60') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
34. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Rijeka 2:1 (Janković, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
34. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Rijeka 2:0 (Šego, 30') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +34
Varaždin - Rijeka, SuperSport HNL (11.5.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Nakon provjere VAR-a gol je poništen zbog zaleđa! Rezultat ostaje 3:1
  • 88'

88'

GOOOOOL!! Rijeka je smanjila prednost Varaždina! Ivanović se najbolje snašao u šesnaestercu i zabio je za 3:2
  • 87'

87'

Vukčević je napravio prekršaj na Jankvoiću i zaradio je drugi žuti odnosno crveni karton
  • 80'

80'

Varaždin kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju
  • 65'

65'

Kod Rijeke su izašli Selahi i Marić, a ušli Banda i Ivanović
  • 60'

60'

GOOOOOOL!!! Varaždin je povećao prednost protiv Rijeke! Droždek se sjurio u šesnaesterac, lijepo se oslobodio na udarac i zabio je sjajan gol za 3:1!
  • 52'

52'

Galešić je dobio žuti karton i to mu je treći, tako da će propustiti sljedeću utakmicu