Dinamo je od početka preuzeo kontrolu nad utakmicom i svoju dobru igru su okrunili u 26. minuti preko Baturine. U nastavku Modri su povećali prednost golom Vidovića u 54. minuti i Varaždin je pogotkom Drožđeka u 72. minuti zabio za konačnih 2:1. Bitna pobjeda Jakirovićeve momčadi

DINAMO: Nevistić - Bernauer, Theophile, Perković - Mišić, Bulat, Baturina, Vidović, Špikić - Brodić, Petković

VARAŽDIN: Zelenika - Škaričić, Jelenić, Ba, Boršić - Belcar, Marina, Lusavec - Poldrugač, Dabro, Šego

5. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Varaždin 2:1 (Crveni karton Jelenića, 64') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
5. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Varaždin 2:1 (Droždek, 72') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
5. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Varaždin 2:0 (Vidović, 53') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
5. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Varaždin 1:0 (Sjajna obrana Zelenike, 40') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
5. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Varaždin 1:0 (Baturina, 26') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +17
5. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Varaždin Izvor: Pixsell / Autor: Josip Regovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 72’

GOOOOOL!! Varaždin je s igračem manje smanjio prednost Dinama! Nakon dobre akcije Droždek je izašao sam pred Nevistića i spretno je zabio za 2:1!

• 68’

Kod Dinama ulaze Ogiwara, Vrbančić i Ademi, a izlaze Bulat, Vidović i Baturina

• 64’

Varaždin je ostao s igračem manje! Jelenić je napravio težak prekršaj na Baturini i dobio je izravni crveni karton

• 59’

Boršić je dobio žuti karton

• 56’

Špikić je pucao s distance, ali Zelenika je još jednom odlično reagirao!

• 53’

GOOOOOL!! Dinamo je povećao prednost protiv Varaždina! Vidović je opalio s ruba šesnaesterca i zabio je spektakularan gol za 2:0!