U Cardiffu, glavnom gradu Walesa, Real Madrid je u velikom finalu Lige prvaka nadigrao Juventus 4:1 te je tako uspio obraniti titulu. Dva gola zabio je Cristiano Ronaldo, a jednom je asistent bio i Luka Modrić. Finale je obilježio i Mario Mandžukić golom škaricama za 1:1 kakav se rijetko viđa

Juventus-Real Madrid 1:4 (1:1) - Mandžukić 27' / Ronaldo 20', 64', Casemiro 61', Asensio 90'

Juventus: Buffon – Barzagli, Bonucci, Chiellini - Alex Sandro, Khedira, Pjanić, Alves - Dybala, Mandžukić, Higuain; Trener: Massimiliano Allegri

Real Madrid: Navas – Marcelo, Varane, Ramos, Carvajal – Kroos, Casemiro, Modrić – Ronaldo, Isco – Benzema;  Trener: Zinedine Zidane

• +23
Finale Lige prvaka 2017., Juventus - Real Madrid Izvor: Reuters / Autor: Darren Staples
  • 90'

90'

Utakmica je završena. Real je doslovno pregazio Juventus sa 4:1. Real je sa stilom obranio titulu prvaka Europe.
  • 90'

90'

GOOOOOOOOL! 4:1 za Real. Zabio je Marco Asensio. Juventus je na koljenima... Marcelo je dao sjajnu povratnu loptu za Asensija koji zabija iz blizine
  • 83'

83'

Cuardado je dobio brzo dva žuta kartona i mora iz igre. Zadnjih sedam minuta za Juventus će biti jako teški
  • 82'

82'

Jedan od rijetkih slobodnih udaraca za Juventus. Dani Alves iskosa je to izveo o0dlično, glavom je pored gola pucao Alesandro
  • 80'

80'

Igra se 80. minuta utakmice. Prijeti Real cijelo vrijeme i sigurno ide prema obrani titule. To će biti za povijest jer to još nikome nije uspjelo
  • 73'

73'

U igru ulazi Gareth Bale u svom rodnom Cardiffu. Dobio je velik pljesak
  • 64'

64'

GOOOOOOOL! Ronaldo zabija za 3:1! Juventus je na koljenima. Luka Modrić, kojem je dodao Carvajal, asistirao je Ronaldu na prvu stativu
  • 61'

61'

GOOOOOOOL! Casemiro zabija sa više od 25 metara. GOLČINA! Real vodi 2:1! Pogodio je Brazilac Casemiro Khediru i Buffon nije uspio zaustaviti loptu
  • 58'

58'

Marcelo je ubacio u peterac, ali je Ronaldo malo zakasnio na loptu. Odmah nakon toga zaprijetio je Isco snažnim udarcem s 20 metara. Juventus opasno živi
  • 56'

56'

Marcelo puca pored gola s ruba kaznenog prostora iskosa s lijeve strane. Real je opasno pritisnuo