serie a

Veliki kiks Juventusa; 'stara dama' u posljednjoj minuti ostala bez važne pobjede

06.10.2024 u 15:03

Juventus je u nedjelju u utakmici 7. kola Serie A odigrao kod kuće neriješeno 1-1 s Cagliarijem

Poveo je Juventus golom Dušana Vlahovića s bijele točke u 15. minuti i iako je dominirao najveći dio utakmice nije uspio povećati prednost.

Cagliari je izjednačio na samom kraju susreta, u 89. minuti, također iz kaznenog udarca. Strijelac je bio Razvan Marin.

Juventus je utakmicu završila s 10 igrača na terenu jer je u 89. minutu drugi žuti karton dobio Francisco Conceicao.

• +5
Juventus - Cagliari, Serie A, 6.10.2024. Izvor: EPA / Autor: ALESSANDRO DI MARCO

Juventus je sada na ljestvici treći s 13 bodova, a Cagliari 15. mjestu sa šest bodova.