• L.K./V.R.
  • Zadnja izmjena 31.10.2022 15:58
  • Objavljeno 31.10.2022 u 13:46
Slaven je rano poveo preko Zirduma u 9. minuti. Domaćini su dobili tračak nade za preokretom kada je Kocijan u 21. minuti zaradio drugi žuti odnosno crveni karton. Prednost igrača više kapitalizirali su u zadnjim sekundama prvog poluvremena, kada je Vujnović zabio za 1:1. U nastavku Gorica je dominirala i tražila gol, ali nisu uspjeli stvoriti pravu priliku i momčadi su podijelili bodove

Sastavi

Gorica: Banić, Steenvoorden, Krizmanić, Keita, Raspopović, Francois, Suk, Pršir, Kapulica, Vujnović, Mitrović

Slaven Belupo: Čović, Bosec, Talys, Zirdum, Soldo, Marina, Kocijan, Mudražija, Hoxha, Crnac, Krstanović

• +7
HNK Gorica - NK Slaven Belupo, SuperSport HNL, 15.kolo Izvor: Cropix / Autor: Ranko Suvar / CROPIX
GORICA-SLAVEN VELUPO 1:1 (Vujnović 45') Izvor: tportal.hr / Autor: MAXSPORT/Croatel
GORICA-SLAVEN VELUPO 0:1 (Zirdum 10') Izvor: tportal.hr / Autor: MAXSPORT/Croatel
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade
  • 76'

76'

Jurić je lijepo ispratio ubačaj, ali pucao je glavom preko gola
  • 70'

70'

Gorica dominira i traži pogodak, ali Slaven se organizirano brani, za sada bez pravih prilika u nastavku
  • 59'

59'

Pršir je pucao s distance, ali nije bio precizan i lopta je za goste
  • 57'

57'

Gorica dominira posjedom u nastavku i traži rupu u obrani Slavena, 79% - 21%
  • 47'

47'

Krstanović je ispratio ubačaj, ali nije bio precizan i pucao je pored gola
  • 46'

46'

Počelo je drugo poluvrijeme
  • 45'

45'

GOOOOOOL! Vujnović zabija u zadnjim sekundama. naletio je na odbijanac nakon ubačaja u peterac