MAXTV PRVA LIGA - 25. KOLO

Hajduk se spasio pogotkom Vukovića

30.03.2013 u 20:51

'Pjesnici' pod vodstvom Ćire Blaževića, iako bez polovice igrača iz prve postave, krenulo je za Split gdje traže bodove spasa. No, domaćini su u dvije utakmice ove faze natjecanja osvojili tek jedan bod, pa zbog popravljanje atmosfere ali i dizanja raspoloženja uoči kup-ogleda, moraju tražiti pobjedu

Naravno, ni trener Krstičević nije bez problema, jer ozlijeđeni su mu Milić, Ozobić, Milović i Tomaš, pa ni njemu nije lako sastaviti udarnu momčad. Na svu sreću, vratio se Maloča a jedino otvoreno pitanje jest kome će Krstičević dati priliku na golu, Blaževiću ili Kaliniću.

Tekstualni prijenos pratite ovdje
----------------------------------------------

KRAJ UTAKMICE
87' - Jozinović prekršajem zaustavio Vojtuša, ali Abdurahimijev udarac otišao je visoko preko gola
81' - Jak udarac Plazonića s gotovo 30 metara Livaković je odbio u korner
79'- Vojtuš je pucao s 25 metara prizemno i neprecizno
68' - GGGOOLLLL - radost gostiju kratko je trajala jer već u sljedećoj akciji Vuković pogađa, nakon dodavanja Jozinovića, za 3:2
67' - GGGOOLLL - Abdurahimi sjajno povukao, dodao do Jurendića koji s 20-tak metara matira Blaževića
65' - stativa spašava Zagreb, nakon Caktaševa udarca
60' - Kouassi iz okreta puca ljevicom s 18 metara, ali lopta odlazi koji centimetar preko gola
59' - GGOOOLLL - Šovšić je precizan s bijele točke za 2:1
58' - Oremuš prekršajem zaustavlja Bevaba i ima penal
57' - Kouassi, igrač iz Obale Bjelokosti a koji je zimus stigao na Poljud, i dalje 'terorizira' gostujuću obranu
53' - Ćurjurić puca, ali Blažević je miran
49' . Kouassi je u dobroj prigodi no vratar Livaković dobro reagira
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - KRAJ PRVOG POLUVREMENA
34' - Maglica, kojem je zamotana glava, opet je u prilici no Livaković uspjeva zaustaviti njegov udarac
32' - Maglica puca iz okreta, ali visoko preko gola
26' - Abdurahimi je bio pred Blaževićem, no loptu je zaustavio rukom pa je pogodak opravdano poništen
24' - Kouassi opet dobro asistirao
21' - solidna prilika za goste iz Zagreba. Abdurahimi je ubacio s lijevog krila, dočekao je Medić loptu u sredini i pucao, Blažević je odbio. Slična je Zagrebova akcija bila onoj iz koje je Hajduk zabio drugi gol
17' - Abdurahimi je podvalio loptu za Medića u sredinu, Blažević je bio brži na lopti
13' - GGOOLLL - Kouassi je ubacio s desne strane a Caktaš bez probelma pogađa za 2:0
6'  - GGOOOLL - nakon prekršaja Bevaba nad Vukovićem u kaznenom prostoru Zagreba, Mario Maloča precizan je s bijele točke
3' - Hajduk je puno ofenzivniji
1' počela je utakmica, na tribinama je oko3.500 ljudi